Роздрукувати

Коло вибору. Плакати для оформлення класу.

Автор: Антон. Posted in Статті

«Коло вибору» — це методика, яку пропонує Нова українська школа як спосіб подолання конфліктів серед учнів. Перед учнями постає вибір, яку стратегію обрати у вирішенні певної онфліктної ситуації. Методика пропонує декілька варіантів виходу із конфлікту, наприклад: переключитись на щось інше, зупинитися, проігнорувати, обговорити, почекати та охолонути, домовитися, попросити вибачення, зіграти у «Камінь, ножиці, папір». Перетворіть вирішення конфлікту на цікаву гру і нехай у вашому класі чи групі панує мир та дружня атмосфера!
Розмір кола - 48х48 см.

Роздрукувати

Стенди,плакати,наочність для 1 класу НУШ

Автор: Антон. Posted in Статті

Реалізація концепції НУШ відкриває  безліч можливостей перед вчителями у підході до самого навчання. А це в свою чергу потребує оновлення приміщень класу.

 Ранкові зустрічі необхідні в повсякденній діяльності класу, де панує атмосфера піклування та відповідальності. Особлива роль таких зустрічей — створити позитивну атмосферу в учнівському колективі. Запропонований комплект плакатів «Ранкові зустрічі з усмішкою» містить авторські твори, ілюстровані веселими барвистими малюнками. Змістове наповнення спрямоване на розвиток навичок спілкування, створення спільноти з атмосферою співпраці, поваги, довіри, взаєморозуміння. Цей комплект плакатів розробили на видавництві "Підручники і посібники" автор Вознюк Л. та містить 23 плакати. 

 

Роздрукувати

МІЙ КОНСПЕКТ для НУШ

Автор: Антон. Posted in Статті

Серію книг " Мій конспект" від видавництва "Основа" ви можете купити в інтернет-магазині "УКРКНИГА"

  • Кожен урок розміщено на окремому аркуші.
  • Відведено місце для записів  — Вам залишилося лише заповнити ту інформацію, що стосується саме Вас (клас, підручник, номер вправи або параграфа за підручником, домашнє завдання, тощо)
  • Завдяки записам від руки конспект із друкованого перетворюється на рукописний, тобто Ваш власний! Ваш конспект звітує за Вас.
  • Найскладніше — «шапка уроку», оформлена замість Вас фахівцями — правильно, методично грамотно, тож Ви надалі не заплутаєтесь у типах уроку або цілепокладанні.
  • Готові уроки  — це канва, на яку Ви нанизуєте власний візерунок. Його створять додаткові завдання, яскраві приклади з інших джерел, живе спілкування з учнями — царина творчості не обмежена. Ви просто заощаджуєте час на плануванні й оформленні програмового матеріалу.

Календарне та поурочне планування здійснюється вчителем у довільній формі, у тому числі з використанням друкованих чи електронних джерел тощо. Формат, обсяг, структура, зміст та оформлення календарних планів та поурочних планів-конспектів е індивідуальною справою вчителя. Встановлення універсальних у межах навчального закладу, міста, району чи області стандартів таких документів е неприпустимим. Строки їхнього зберігання вчителем також законодавчо не встановлені, а відтак вчитель самостійно приймає про це рішення."
Про неухильне дотримання принципів гарантування свободи педагогічної діяльності вчителя - Лист МОН № 1/9-630 від 05.12.14 року

Мрія досвідченого вчителя професіонала — звільнитися від рутинної писанини, від «крючкодерства», щоб мати можливість зосередитися на головному — на творчій складовій уроку — здійснилася!

Замовляйте посібники вже зараз!

Роздрукувати

Купити класні журнали, книги обліку та іншу шкільну документацію

Автор: Антон. Posted in Статті

Купити класні журнали, книги обліку та іншу обов"язкову шкільну документацію ви зможете в нашому інтернет-магазині

УКРКНИГА http://ukrkniga.net/ Ми пропонуємо продукцію видавництва "Ранок" та "ПЕТ" м.Харків за ціною виробника.

Для гуртових замовлень діє система знижок та безкоштовна доставка перевізниками УКРПОШТА та НОВА ПОШТА.

Оплата здійснюється готівкою та через безготівковий розрахунок. Всі необхідні документи на оплату : договір, рахунок,накладну та специфікацію зробимо швидко. Ознайомитись з цінами та асортиментом ви зможете на нашому сайті http://ukrkniga.net/index.php/shkilna-dokumentatsiya

Роздрукувати

Купити робочі зошити та посібники для 3 класу НУШ

Автор: Антон. Posted in Статті

Замовити зошити для посібники для 3 класу НУШ ви можете на нашому сайту УКРКНИГА http://ukrkniga.net/

Щодня надходять у продаж робочі зошити та посібники для учнів 3 класу НУШ,

розроблені відповідно до Типових освітніх програм МОН України (О. Савченко та Р. Шияна) .